Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent

RCF FMS 9411-SL

Stanowisko dla delegata/przewodniczącego, z mikrofonem na długiej gęsiej szyi.

Unikalna baza mikrofonowa FMS 9411-S, jest konfigurowalna jako Delegat / Przewodniczący / Sekretarka.

Każda baza mikrofonowa jest wykonana z odlewu cynkowo-aluminiowego w kolorze szarego antracytu (przystosowane również do montażu pół wpuszczanego), wyposażona jest w profesjonalny mikrofon hiper kardioidalny na gęsiej szyi, z podświetlanym pierścieniem, wskazującym na aktywację mikrofonu. Każda baza posiada wysoko efektywny i wysokiej jakości neodymowy głośnik, który jest automatycznie tłumiony gdy jeden z sąsiednich mikrofonów jest włączony, redukując sprzężenia akustyczne. Każda konsola wyposażona jest w: wyjście słuchawkowe, wyjście liniowe LINE, wejście mikrofonowe MIC, czytnik kart Smartcard, dwa wejścia/wyjścia RJ45, dwa przyciski do bookowania / rozmowy i usuwania (lub przemowy z priorytetem w trybie mieszanym - mix dla przewodniczącego) połączone z diodami LED, Dwa przyciski regulacji głośności głośnika i słuchawek, pięć klawiszy wielofunkcyjnych (przyporządkowane do ikon wyświetlanych na wyświetlaczu) do zarządzania konferencją i głosowania. Mikrofon wyposażony jest w automatyczny system kontroli i przetwarzania, umożliwiający mówcy przemawiać stojąc lub siedząc, otrzymując taką samą jakość akustyczną.
Podświetlany szeroki ekran graficzny jest łatwy w odczycie.

Rysunki przyporządkowane klawiszom i interaktywnym wiadomością, czynią system łatwym w użyciu nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Dzięki odpowiedniemu menu, możliwe jest wybranie języka wyświetlanych wiadomości, oraz nazwę (także znaków specjalnych i ideogramów). Wyświetlacz umożliwia wizualizację wiadomości, utworzonych przez oprogramowanie do zarządzania. Na każdej konsoli mikrofonowej można wyświetlić informację głosowania, pozostały czas konferencji lub głosowania, liczbę rezerwacji do przemowy, datę i godzinę. Praca z kartami SMARTCARD jest w pełni wspierana przez wyświetlacz, który komunikuje się z użytkownikiem, oraz dostarcza przydatnych informacji (zła karta, do użycia w innym mikrofonie, itp). W zależności od ustawień, tej samej konsoli można przyporządkować właściwości Delegata, Przewodniczącego lub Sekretarki.

  1. Delegat: poza już wspomnianymi funkcjami, pozwala aktywować i dezaktywować mikrofon, wyciszyć (włączyć funkcję „mute”) rezerwując głos, do potwierdzenia obecności lub zagłosowania. Wyświetlane są również wyniki głosowania, wiadomości wysyłane z komputera PC, godzinę i datę, czasu pozostałego do końca wypowiedzi, pozycji na liście rozmówców.
  2. Przewodniczący: poza powyższymi funkcjami, pozwala ustawić rodzaj konferencji i jej moderowania, sprawdzania obecności, oraz zarządzenia głosowaniem, na zwrócenie uwagi, oraz poproszenie o zakończenie relacji.
  3. Sekretarka: pracuje jak Delegat, z możliwością przypisania zarządzania konferencją i/lub głosowaniem, ale bez priorytetu, typowego dla przewodniczącego (Sekretarka może mówić w trybie mieszanym).

Parametry

TypElektretowy
Gęsia szyja60cm
Charakterystyka kierunkowaSuperkardioida
Pasmo przenoszenia70 Hz ÷ 18 kHz
Wymiary240x150x60 mm
Waga1.68kg

Tagi

Forum 9000 FMS 9411-S FMS9411-S

Katalog Produktów