Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent

RCF TTL12-SWP

Wodoodporny subwoofer 12" do systemu Line Array TTL31-WP

Oznaczenie producenta: 13000253
TTL12-SWP to ekstremalnie kompaktowy subwoofer, zaprojektowany do połączenia z systemem głośnikowym TT31-WP, do profesjonalnych aplikacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Bazując na konstrukcji band pass, z nowym neodymowym przetwornikiem 12” z cewką 4” i dużym wychyleniem membrany, otrzymaliśmy ekstremalnie płaską charakterystykę przenoszenia, z maksymalną mocą, i w porównaniu do innych 12” przetworników, najniższą stratę mocy.
W pełni zoptymalizowana konstrukcja nabiegunnika, generuje minimalną ilość modulacji strumienia magnetycznego, a unikatowy podwójnie wymuszony system chłodzenia, gwarantuje efektywne studzenie cewki przy dużych mocach, i minimalnych stratach energii.
Połączenia do wzmacniaczy są zrealizowane poprzez złącze wielopinowe z ochroną IP67. Grill jest wykonany z niestandardowo perforowanego aluminium, z membraną z włókna z otwartymi komórkami na podłożu z wodoodpornej tkaniny.
Obudowa wykonana jest z wielowarstwowej sklejki brzozy bałtyckiej, wykończona bardzo odpornym, teksturowanym czarnym lakierem poliuretanowym. Mechaniczny system podwieszania i orientacji wykonany jest ze stali wysokiej jakości, bardzo precyzyjnym i jednocześnie łatwym w użyciu. System podwieszania jest bezpośrednio połączony z aluminiowymi bokami obudowy.

Tagi

TTL12-WP subwofer Line Array
pn:13000253
EAN:8024530008994

Katalog Produktów